ProSoccerData Kalender KVV SDS
KVV Sint-Denijssport werkt vanaf juli 2021 met ProSoccerData. Dit is een programma waarmee alle trainers hun trainingen kunnen voorbereiden, de aanwezigheden noteren, evaluaties van de spelers ingeven, wedstrijden voorbereiden en wedstrijdverslagen ingeven.
Via deze applicatie zullen trainers ook kunnen communiceren met spelers en ouders. Door dit programma kunnen de jeugdcoördinatoren gemakkelijk de ploegen opvolgen, zowel de trainers als de spelers. Ook voor jullie, spelers en ouders, kan ProSoccerData interessant zijn.
Voorlopig vind je reeds alle trainingsmomenten hier terug, de wedstrijdkalenders verschijnen van zodra deze gekend is.
Via deze applicatie zullen trainers ook kunnen communiceren met spelers en ouders. Door dit programma kunnen de jeugdcoördinatoren gemakkelijk de ploegen opvolgen, zowel de trainers als de spelers. Ook voor jullie, spelers en ouders, kan ProSoccerData interessant zijn.
Voorlopig vind je reeds alle trainingsmomenten hier terug, de wedstrijdkalenders verschijnen van zodra deze gekend is.
Wedstrijdkalender op KBVB voor alle ploegen
Wedstrijdkalender op BelgianFootball.be (van zodra de kalender gekend is), zie ook links hieronder per ploeg.
Seizoen 2023-2024 trainingen
Ploeg: U6
Trainers: Lucas/Wim Verdonck - Nessakh Rajay
Training op: Woensdag 15:45-16:45 & Zondag 11:00-12:00 telkens op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: U7A
Trainer: Sadikaj Sokol
Training op: Woensdag 15:45-16:45 op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: U7B
Trainer: Aras Tufun
Training op: Woensdag 15:45-16:45 op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: U8A
Trainers: De Deine Warre - Desmet Anton
Training op: Woensdag 15:45-17:00 & Vrijdag 17:00-18:00 telkens op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: U8B
Trainers: De Witte Ludovic - Hendrickx Emilio
Training op: Woensdag 15:45-17:00 & Vrijdag 17:00-18:00 telkens op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: U9A
Trainer: Vanobbergen Bruno
Training op: Woensdag 15:45-17:00 & Vrijdag 17:00-18:00 telkens op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: U9B
Trainer: De Munck Harou
Training op: Woensdag 15:45-17:00 & Vrijdag 17:00-18:00 telkens op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: W16 meisjes
Trainer: Cetin Oguz
Training op: Dinsdag 18:00 - 19:15 (terrein B) en Donderdag 18:00 - 19:15 (terrein C)
Kleedkamer: 4
Ploeg: U10A
Trainer: Sadikaj Sokol
Training op: Woensdag 17:00-18:30 & Vrijdag 17:30-18:45 telkens op terrein B
Kleedkamer: 1
Ploeg: U10B
Trainer: Sophie Buckens
Training op: Maandag 17:45-19:00 (terrein B) & Woensdag 17:00-18:00 (terrein C)
Kleedkamer: 3
Ploeg: U10C
Trainer: Czerwatiuk Andreaz - Lucas De Bock Van Overstraeten
Training op: Maandag 17:45-19:00 (terrein B) & Woensdag 17:45-19:00 (terrein C)
Kleedkamer: 3
Ploeg: U11A
Trainer: Delbaere Jochen - Volckaert Jan
Training op: Dinsdag 17:45-19:00 (terrein C) & Donderdag 17:45 -19:00 (terrein B)
Kleedkamer: 1
Ploeg: U11B
Trainer: Emiel Vandenberghe – Daan D’Haeseleer
Training op: Maandag 17:45-19:00 (terrein B) & Woensdag 17:45 -19:00 (terrein C)
Kleedkamer: 3
Ploeg: U11M
Trainer: Kim Van Hulle
Training op: Dinsdag 18:00 - 19:15 (terrein B) en Donderdag 18:00 - 19:15 (terrein C)
Kleedkamer: 4
Ploeg: U12A
Trainer: Joppe Van der Haege
Training op: Dinsdag 18:00 -19:15 (terrein C) & Donderdag 18:00 -19:15 (terrein B)
Kleedkamer: 1
Ploeg: U13A
Trainer: Wouter De Backer
Training op: Maandag 18:00-19:15 (terrein B) & Woensdag 18:00 -19:15 (terrein C)
Kleedkamer: 5
Ploeg: U13B
Trainer: Wim Verdonck
Training op: Woensdag 16:45 - 18:00 (terrein B) & Vrijdag 18:00 -19:15 (terrein C)
Kleedkamer: 5
Ploeg: U15A
Trainer: Nagui Langeraert
Training op: Dinsdag 18:00-19:15 (terrein C) & Donderdag 18:00-19:15 (terrein B)
Kleedkamer: 6
Ploeg: U15B
Trainer: Jurgen Weyne - Christophe Ally
Training op: Maandag 19:15-20:45 (terrein C) & Woensdag 19:15-20:45 (terrein B)
Kleedkamer: 4
Ploeg: U15C
Trainer: Arthur De Raeve
Training op: Maandag 19:15-20:45 (terrein C) & Woensdag 19:15-20:45 (terrein B)
Kleedkamer: 1
Ploeg: U17A
Trainer: Jean-Marie Alexander
Training op: Dinsdag 18:00-19:15 (terrein B) & Donderdag 18:00-19:15 (terrein B)
Kleedkamer: 5
Ploeg: U17B
Trainer: Fouad Nessakh
Training op: Maandag 19:15-20:45 (terrein B) & Woensdag 19:15-20:45 (terrein C)
Kleedkamer: 6
Trainers: Lucas/Wim Verdonck - Nessakh Rajay
Training op: Woensdag 15:45-16:45 & Zondag 11:00-12:00 telkens op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: U7A
Trainer: Sadikaj Sokol
Training op: Woensdag 15:45-16:45 op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: U7B
Trainer: Aras Tufun
Training op: Woensdag 15:45-16:45 op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: U8A
Trainers: De Deine Warre - Desmet Anton
Training op: Woensdag 15:45-17:00 & Vrijdag 17:00-18:00 telkens op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: U8B
Trainers: De Witte Ludovic - Hendrickx Emilio
Training op: Woensdag 15:45-17:00 & Vrijdag 17:00-18:00 telkens op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: U9A
Trainer: Vanobbergen Bruno
Training op: Woensdag 15:45-17:00 & Vrijdag 17:00-18:00 telkens op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: U9B
Trainer: De Munck Harou
Training op: Woensdag 15:45-17:00 & Vrijdag 17:00-18:00 telkens op terrein B
Kleedkamer: 2
Ploeg: W16 meisjes
Trainer: Cetin Oguz
Training op: Dinsdag 18:00 - 19:15 (terrein B) en Donderdag 18:00 - 19:15 (terrein C)
Kleedkamer: 4
Ploeg: U10A
Trainer: Sadikaj Sokol
Training op: Woensdag 17:00-18:30 & Vrijdag 17:30-18:45 telkens op terrein B
Kleedkamer: 1
Ploeg: U10B
Trainer: Sophie Buckens
Training op: Maandag 17:45-19:00 (terrein B) & Woensdag 17:00-18:00 (terrein C)
Kleedkamer: 3
Ploeg: U10C
Trainer: Czerwatiuk Andreaz - Lucas De Bock Van Overstraeten
Training op: Maandag 17:45-19:00 (terrein B) & Woensdag 17:45-19:00 (terrein C)
Kleedkamer: 3
Ploeg: U11A
Trainer: Delbaere Jochen - Volckaert Jan
Training op: Dinsdag 17:45-19:00 (terrein C) & Donderdag 17:45 -19:00 (terrein B)
Kleedkamer: 1
Ploeg: U11B
Trainer: Emiel Vandenberghe – Daan D’Haeseleer
Training op: Maandag 17:45-19:00 (terrein B) & Woensdag 17:45 -19:00 (terrein C)
Kleedkamer: 3
Ploeg: U11M
Trainer: Kim Van Hulle
Training op: Dinsdag 18:00 - 19:15 (terrein B) en Donderdag 18:00 - 19:15 (terrein C)
Kleedkamer: 4
Ploeg: U12A
Trainer: Joppe Van der Haege
Training op: Dinsdag 18:00 -19:15 (terrein C) & Donderdag 18:00 -19:15 (terrein B)
Kleedkamer: 1
Ploeg: U13A
Trainer: Wouter De Backer
Training op: Maandag 18:00-19:15 (terrein B) & Woensdag 18:00 -19:15 (terrein C)
Kleedkamer: 5
Ploeg: U13B
Trainer: Wim Verdonck
Training op: Woensdag 16:45 - 18:00 (terrein B) & Vrijdag 18:00 -19:15 (terrein C)
Kleedkamer: 5
Ploeg: U15A
Trainer: Nagui Langeraert
Training op: Dinsdag 18:00-19:15 (terrein C) & Donderdag 18:00-19:15 (terrein B)
Kleedkamer: 6
Ploeg: U15B
Trainer: Jurgen Weyne - Christophe Ally
Training op: Maandag 19:15-20:45 (terrein C) & Woensdag 19:15-20:45 (terrein B)
Kleedkamer: 4
Ploeg: U15C
Trainer: Arthur De Raeve
Training op: Maandag 19:15-20:45 (terrein C) & Woensdag 19:15-20:45 (terrein B)
Kleedkamer: 1
Ploeg: U17A
Trainer: Jean-Marie Alexander
Training op: Dinsdag 18:00-19:15 (terrein B) & Donderdag 18:00-19:15 (terrein B)
Kleedkamer: 5
Ploeg: U17B
Trainer: Fouad Nessakh
Training op: Maandag 19:15-20:45 (terrein B) & Woensdag 19:15-20:45 (terrein C)
Kleedkamer: 6